Twoja Mandarynka

Ośrodek Wypoczynkowy Mandarynka od kilku lat cieszy się popularnością wśród nowych klientów i tych, którzy wracają do Nas każdego roku.

Nasz Ośrodek to prawie 4000 m2 położonych zaledwie 800 m od morza i 100 m od pięknych nadbrzeżnych lasów Jarosławca. Nasze komfortowe domki z których do Centrum miasta jest jedynie 900 m otacza przygotowana głównie z myślą o dzieciach infrastruktura rekraacyjna oraz boiska. W tej bajkowej i spokojnej scenerii zbudowaliśmy 8 komfortowych domków, które są do Państwa dyspozycji. Posiadamy sześć dużych domków, które przeznaczone są dla grup 6-8 osobowych oraz dwa mniejsze domki parterowe, które pomieszczą minimum 4 osoby dorosłe i dziecko.

Nasze Atrakcje

place zabaw

Profesjonalne i bezpieczne dwa place zabaw dla dzieci z instalacjami przestrzennymi

rowery górskie

Nie musisz zabierać rowerów z domu, za darmo wypożyczysz je na miejscu

Trampoliny i huśtawki

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie trampoliny i huśtawki

Boisko i kosz

Dla lubiących sport mamy boisko do badmintona i kosz do koszykówki oraz morze trawy...

Gwarancja Udanych Wakacji

Dobra Zabawa

Gwarantujemy, że wszycy znajdą tu coś dla siebie. Lubisz wylegiwać się na plaży ? -> bierz leżak, lubisz sport ? -> czekają na Ciebie woda, plaża, boiska i rowery. Cenisz ciszę i spokój ? piękne lasy i łąki są dwa kroki od ośrodka. Tydzień czy dwa spędzone w naszym Ośrodku będziesz pamiętał co najmniej do następnych wakacji a uśmiech nie zejdzie Ci z twarzy nawet we śnie :)

Odpoczynek

Nauczymy Cię odpoczywać efektywnie. U nas w krótkim czasie naładujesz baterie. Nic nie ma takiej mocy kojenia nerwów jak nadbałtyckie krajobrazy, szum morza i wieczorne spacery po plaży. Gwarantujemy, że uzależnienie od wakacji nad Bałtykiem jest jedynym, które pozytywnie wpływa na zdrowie :)